Afrika Turu

gezi
amerika turu


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

afrika turu için lütfen tıklayınız...


Afrika Turu:

http://www.tivoli.com.tr/ - gezi.

Johannesburg-Kruger Park-Cape Town

Johannesburg
Sabah Johannesburg’a varış, özel araca binip otele hareket. Otele yerleştikten sonra isteyenler öğle yemeği yiyebilir veya kısa bir süre dinlenebilir. Öğleden sonra yerin 226m altına inmek ve eski altın madenlerinden birini ziyaret etmek amacıyla Gold Reef City’ye hareket. Kruger Darphanesini ziyaret. Akşam yemeğinden önce Afrika tipi hediyelik alışverişi yapmak isteyenler için kısa bir mola. Akşam yemeği için Montecasino’ya geçiş. Akşam konaklama Johannesburg’da otelde.
Johannesburg / Kruger-Özel park
Sabah erken bir saatte kahvaltıyı otelde aldıktan sonra Kruger Milli Parkı’na doğru yola çıkış. Öğle yemeği vaktinde özel bir kamp yerine varış ve öğle yemeği sonrası dinlenme, aslanları seyretme, havuzda yüzme veya birbirinden güzel kuşları beslemek için serbest zaman. Akşam yemeği (dahil) ateş önünde açık havada. Geceleme burada Afrika tipi evlerde.
Cape Town
Sabah çok erken bir saatte kalkış ve havalimanına hareket. Buradan Cape Town’a 2 saatlik bir yolculukla varış. Waterfront alışveriş ve eğlence merkezine geçiş. Burada bir gezintiden sonra iki okyanus akvaryum gezisi. Sonrasında Cape melezlerinin yaşadığı BoKaap bölgesine geçiş ve burada müzeyi ziyaret. Burada serbest olarak akşam yemeğini yedikten sonra akşam otele dönüş ve dinlenme.
Cape Town
Otelde sabah kahvaltısını yaptıktan sonra Rhodes Anıtı Tepesine çıkış. Ertesinde Kirstenbosh Botanik Bahçeleri’ne veya alışveriş merkezlerinden birine geçiş. Öğle üzeri Johannesburg iç hatlar uçuş için havaalanına yola çıkış. Johannesburg’da dış hatlara geçiş ve dönüş.

 

© afrika turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">