Amerika Turu

bayram turları
amerika turu


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

amerika turu için daha detaylı bilgi için tıklayınız...


Amerika Turu:

Amerika Turu için Sonuçlar:

http://www.tivoli.com.tr/yurtdisi_turlar/dogu_amerika_turu_new_york_orlando_miami.asp - bayram turları.

19 Mayıs Dönemi
DOĞU AMERİKA TURU
Newyork (3) – Orlando (2) – Miami (2)
Türk Havayolları & American Airlines Tarifeli Seferi ile
14 Mayıs 2011 Hareket
7 Gece

14 Mayıs               İSTANBUL – LONDRA – NEW YORK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 11.00`da buluşma ve Türk Havayollarının TK 1985 sefer sayılı uçağı ile 13.15 te Londra’ya hareket. Yerel saat ile 15.15 da Londra’ya varış ve yapılacak aktarma ile American Airlines’a ait AA 107 sefer sayılı uçak ile saat ile 17.00 da New York’a uçuş. Yerel saat ile 20.00 da New York’a varış, ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

15 Mayıs               NEW YORK
Sabah kahvaltısının ardından New York şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı turuna ( 75 Euro / 90 Usd ) katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

16 Mayıs               NEW YORK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Washington D.C. turuna ( 125 Euro / 165 Usd ) katılabilirler. Başkent turunda, Eski posta merkezi, Beyaz Saray, FBI Binasi, Pentagon Binasi, Abraham Linclon anıtı, Vietnam ve Kore şehirleri anıtları görülecektir.  Tur bitiminde Newyork’a dönüş. Geceleme otelimizde.

17 Mayıs               NEW YORK – ORLANDO  
Sabah rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve American Airlines’a ait AA 1917 sefer sayılı uçuş ile saat 15.20’de Orlando’ya uçuş. Saat 18:05’te varış, ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.  

18 Mayıs               ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna ( 100 Euro / 120 Usd ) katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir. Geceleme otelimizde.

19 Mayıs               ORLANDO – MIAMI
Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Kennedy Uzay Üssü gezisine ( 60 Euro / 75 Usd ) katılabilirler. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

20 Mayıs               MIAMI
Sabah kahvaltısının ardından Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna ( 40 Euro / 50 Usd ) katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass alışveriş turuna ( 50 Euro / 60 Usd ) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

21 Mayıs               MIAMI – MADRID
Sabah kahvaltısının ardından rehberinizi bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Transfer saatimizin gelmesi ile havalimanına transfer. Alana varışımızı takiben, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra American Airlines’a ait AA 68 sefer sayılı uçuş ile saat 18.30’da Madrid’e uçuş. Geceleme uçakta.

22 Mayıs               MADRID – İSTANBUL    
Yerel saat 09:05’te Madrid’e varış. Yapılacak olan aktarma sonrası Türk Havayollarına ait TK 1858 sefer sayılı uçuş ile saat 12.35 te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 17.30 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

New York / Sheraton Lincoln Harbour vb.
www.starwoodhotels.com

Orlando / Doubletree Hilton Universal vb.
http://doubletree1.hilton.com

Miami / Best Western Atlantic Beach vb.
www.bestwestern.com

İki/Üç kişilik
odada kişi başı

Tek kişilik
 Oda farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

1.899 Euro

900 Euro

1.699 Euro

300 Euro

Önemli Not : Rezervasyon esnasında DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ belirtmenizi rica ederiz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • İstanbul – Londra / Madrid – Istanbul parkuru Türk Havayolları ile, Londra – New York / Miami – Madrid parkuru American Airlines ile ekonomi sınıf uçak bileti,
 • American Airlines ile New York – Orlando arası iç hat uçuşu,
 • Havalimanı vergileri,
 • Tüm alan-otel-alan ve Orlando – Miami arası özel otobüsler ile transfer,
 • New York (3), Orlando (2), Miami (2) gece olmak üzere toplam 7 gece konaklama,
 • Newyork & Miami panoramik şehir tanıtım turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Amerika Birleşik Devletleri vizesi, (Şahsi Başvuru)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,
 • Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

NOT:

- Tivoli Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
- Amerika Birleşik Devletlerine yapılacak seyahatlerde pasaport geçerlilik sürenizin en az 9 ay olması gerekmektedir. Vize işlemleri konsolosluktan randevu alınarak yapılabilecek olup, Tivoli Turizm sadece prosedür hakkında yardımcı olabilecektir.
- Ekstra turların organize edilmesi için en az 15 kişinin katılımı gereklidir, 15 kişinin altında katılımlarda ortaya çıkabilecek fiyat farklılıkları rehberiniz tarafından belirlenecektir.
- Amerika Birleşik Devletlerinde sadece Triband özelliğine sahip cep telefonları çalıştığından, bu özelliklere sahip olmayan cep telefonları çalışmayacaktır.
- Amerika Birleşik Devletlerinde elektrik 110 Volt olmakta olup, farklı bir priz sistemi kullanılması nedeni ile yanınızda getireceğiniz kamera, fotoğraf makinesi ve cep telefonlarının Türkiye elektrik sistemine uyumlu fişleri kullanılamaz. Bu nedenle ihtiyacınız olan dönüştürücüyü Türkiye’den yada Amerika’da rehberinizin yardımı ile temin edebilirsiniz.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - info@tivoli.com.tr

7/24 iletişim hattımız :
0541 34 TATİL
0541 348 28 45

 

© amerika turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">