Amerika

şeker bayramı
amerika

Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

amerika turu için daha detaylı bilgi için tıklayınız...

http://www.tivoli.com.tr/yurtdisi_turlar.asp - şeker bayramı.

DOĞU AMERİKA
New York (3) & Orlando (2) & Miami (2)
Delta Havayolları ile
07 Gece 09 Gün

1. Gün  27 Eylül                       İSTANBUL -  NEW  YORK
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 10.30`da buluşma Delta Havayollarının DL 073K sefer sayılı uçağı ile 12:30`da New York'a hareket. Yerel saat ile 16:50 de New York'a varış. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün  28 Eylül                       NEW YORK
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün  29 Eylül                       NEW YORK (Washington DC. )
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Washington D.C turunu yapabilirler. Bu tur esnasında Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinde Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı göreceğimiz yerler (Bu tur panoramiktir. Herhangi bir müze ya da ören yeri girişi içermez). Daha sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4. Gün  30 Eylül                       NEW YORK - ORLANDO  
Sabah havalimanına transfer. Delta Havayollarının DL 249K sefer sayılı uçuşu ile saat 08.25'da Amerika'nın eğlence merkezi olan Orlando'ya hareket. Saat 11:20'da varış ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.  

5. Gün  01 Ekim                       ORLANDO
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir. Geceleme otelimizde.

6. Gün  02 Ekim                       ORLANDO - MIAMI
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımızla ile Miami'ye hareket. Yol üzerinde arzu edildiği takdirde ekstra olarak Kennedy Uzay Üssü gezisi yapma imkanımız vardır. Burası ABD'nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami'deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7. Gün  03 Ekim                       MIAMI
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass alışveriş turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8. Gün  04 Ekim                       MIAMI - NEW YORK - ISTANBUL
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra transfer saatine bağlı olarak serbest zaman. özel aracımızla havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Delta Havayollarının DL 654U sefer sayılı uçuşu ile saat 12.03 de New York'a hareket. 15.10`da varış ve varışı takiben  Delta Havayollarının DL 072U sefer sayılı uçağı ile 16:30`da İstanbul`a hareket ve Geceleme uçakta.

9. Gün  05 Ekim                       NEW YORK - İSTANBUL   
Delta Havayolların ait uçağın 16:30`da İstanbul`a  varışı ile Turumuzun sonu.

KONAKLANILACAK OTELLER :
New York
Roosevelt Hotel vb.   http://www.theroosevelthotel.com/

Orlando
Rozen Plaza Orlando vb. http://www.rosenplaza.com/

Miami
Miami Hilton Hotel vb. http://www.hilton.com

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 1. İstanbul - New York - Orlando // Miami - New York - İstanbul arası Delta Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
 2. New York'da 3 gece, Orlando'da 2 gece, Miami'de 2 gece 1. sınıf otellerde oda kahvaltı bazında konaklama.
 3. Miami ve New York'da yarım günlük panoramik şehir turu.
 4. Tüm transferler.
 5. Tecrübeli rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

 1. Otellerdeki kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs )
 2. Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar.
 3. Havalimanı vergileri, güvenlik vergileri  ( 350 EURO )
 4. Vize Ücreti   ( SAHSI BASVURU  )
 5. Yurt Dışı Çıkış Fonu (  15 YTL )
 6. İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 25 EURO )
NOT:

* Tivoli Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
* Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 25 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Tivoli Turizm yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
* Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 25 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
* Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
* Son zamanlarda artan terör ihbarları yüzünden kabin içerisine alabileceğiniz eşyalar konusunda ciddi kısıtlamalar getirilmiştir. Kabin içerisine alacağınız çantalarınızda kesinlikle hiçbir kesici, delici, yanıcı, parlayıcı madde bulundurmayınız.(Deodorant, Tırnak makası, çakmak vb) Su dahil hiçbir yiyecek, içecek maddesine müsaade edilmemektedir. El Kremi 50mg, Diş macunu 50mg, Parfüm 50ml limitlerini aşmayacak şekilde ve şeffaf bir poşet içerisinde kabine içerisine alınabilir. Laptop, Fotoğraf makinesi, Mp3 çalar gibi eşyalarınıza izin verilmektedir. 
* Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir.
* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına 2 adet valiz ve her valiz en fazla 23 kg ile sınırlıdır. Amerika dönüşünde uçağa binerken lütfen valizinizi kilitlemeyiniz.  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tivoli Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.
* Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun Amerikan vizesine ihtiyacı vardır. Tivoli Turizm vize alımlarında izlenecek prosedür hakkında yardımcı olabilir. ABD Konsolosluğu veya Büyükelçiliği randevu bazında çalışmakta olup, vize müracaatını şahsen kabul etmektedir.
* Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Tivoli Turizm kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Tivoli Turizm ödenen meblağ vize alınamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.

© amerika 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">