Amsterdam Turu

bayram turları
amerika


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

amsterdam turu ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız...


Amsterdam Turu :

http://www.tivoli.com.tr/yurtdisi_turlar/avrupa-turlari.asp - bayram turları.

1.Gün              ISTANBUL - AMSTERDAM
Sabiha Gökçen Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın H9 671 10.20 sefer sayılı uçağı ile ile Amsterdam'a hareket. Saat 12.45 de varış ve ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turumuzun ardından otelnize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.Gün              AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM)
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Volendam Kasabası ve Marken turu (45 Euro).Eski balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

3.Gün              AMSTERDAM (GRAND HOLLAND)
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra organize edilebilecek olan tam gün Grand Holland turuna katılabilirler (75 Euro).Bu turumuz sırasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

4.Gün              AMSTERDAM - ISTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının H9 672 sefer sayılı uçuşu ile 13.55 de İstanbul'a uçuş. Saat 18.10'da varış ve turumuzun sonu.

© amsterdam turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">