Avrupa Turu

gezi
amerika


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

avrupa turu ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

http://www.tivoli.com.tr/yurtdisi_turlar.asp - gezi.

VİYANA & PRAG & BUDAPEŞTE 

1.GÜN :                                  İSTANBUL / BUDAPEŞTE / VİYANA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Budapeşte'ye hareket. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana'ya hareket. Yaklaşık olarak 3 saatlik bir yolculuk sonrası varış, otele yerleşme ve serbest zaman.
2.GÜN  :                                 VİYANA ( VİYANA ORMANLARI )
Sabah kahvaltıdan sonra Viyana şehir turu. Görülecek yerler; Opera binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Burg theatre, Tarihi Şehir Meydanı, Üniversite, Schöenbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında serbest zaman. Dileyenler yarım günlük Mayerling - Zigrod (Viyana Ormanları Turu) ile akşamki Grinzing Meyhaneleri turlarına ekstra olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde.
3.GÜN :                                  VİYANA - PRAG
Sabah kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Prag'a hareket. Yaklaşık olarak 4.5 saatlik bir yolculuktan sonra Prag'a varışı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyenler ekstra Tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
4.GÜN  :                                 PRAG (KARLOVY VARY)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenlerle ekstra; tam günlük Karlovy Vary turuna katılma imkanı. Akşam ekstra Folklorik Çek Gecesi turu. Geceleme otelimizde.
5.GÜN  :                                 PRAG (TEREZIN NAZI KAMPI)
Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, alışveriş imkanı. Arzu edenlerle ekstra; yarım günlük Terezın Nazı Kampı turu. Akşam dileyenlerle ekstra Ortaçağ Gecesi turuna gidiyoruz. Geceleme otelimizde.
6.GÜN  :                                 PRAG - BUDAPEŞTE
Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte'ye hareket. Yaklaşık olarak 9 saatlik bir yolculuk sonrası Budapeşte'ye varış ve otelimize yerleşmenin ardından serbest zaman.
7.GÜN  :                                 BUDAPEŞTE
Sabah kahvaltı sonrası Budapeşte şehir turu. Kahramanlar meydanı, Andrassy caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Gülbaba Türbesi, Buda Kalesi, Mathias kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında. Sonrasında serbest zaman, arzu edenler akşam ekstra Borkatakomba Çigan gecesine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
8.GÜN  :                                 BUDAPEŞTE - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu.

© avrupa turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">