Hollanda Turu
Amsterdam

bayram turları
amerika turu


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

hollanda turu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

http://www.tivoli.com.tr/ - bayram turları .

1.Gün               İSTANBUL - AMSTERDAM
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Amsterdam'a hareket. Varış ve ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
2.Gün               AMSTERDAM
Sabah kahvaltısının ardından şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
3.Gün               AMSTERDAM (GRAND HOLLAND)
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra organize edilebilecek olan tam gün Grand Holland turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
4.Gün               AMSTERDAM - İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkanı. Havalimanına transfer, özel uçak ile İstanbul'a uçuş. Varış ve turumuzun sonu.
© hollanda turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">