Kahire Turu

gezi

amerika


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

Kahire Gezisi:

http://www.tivoli.com.tr/leisure_out_detail.asp?programlar_id=354 - Kahire Turu .

MISIR KAHİRE TURU
3 Gece

Detaylı bilgi için 0212 246 49 49 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz…

1. GÜN İSTANBUL / KAHİRE
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşma. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra AIR CAIRO ile, çölün ortasında akan mucizevi Nil Nehri'nin kıyısında binlerce yıl önce yükselen tarihin en önemli uygarlıklarından birinin izlerini bulmaya Mısır'a gidiyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuştan sonra Kahire Havalimanı'na varıyoruz. Karşılama ve pasaport işlemlerinin ardından Panoramik şehir tanıtım turu. Ekstra öğle yemeği dahil şehir kalesi ve Khan El Khalily pazarı turu. Sonrasında otele yerleşme ve konaklama.

2.GÜN KAHİRE
Otelde kahvaltının ardından ekstra öğle yemeği dahil Giza Piramitleri ve Kahire Müzesi turu. Dünyanın en ünlü ve barındırdığı eserler bakımından en zengin müzelerinden biri olan Kahire ulusal müzesi, tarihi 5000 yıl önceye uzanan çok sayıda buluntuya ev sahipliği yapmaktadır. Ekstra oryantal şovlu Nil'de yüzer restoran turu. Otelde konaklama.

03.GÜN KAHİRE
Otelde kahvaltı. Ekstra öğle yemekli İskenderiye turu. Mısır'ın ikinci en büyük şehri, "Akdeniz'in İncisi", İskenderiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Bu şehir, atmosferi ve ambiyansı ile, Kahire'den sadece 225 km uzaklıkta olmasına rağmen, Mısır'ın apayrı, "Uzakdoğu'dan çok Akdenizli" yüzünü yansıtır. M.Ö.331'de Büyük İskender tarafından kurulan bu şehir, Greko-Roman Mısır'ın başkenti olmuştur ve efsanevi deniz feneri ile dünyanın yedi harikasından birine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, antik çağda bilimin ve öğrenmenin merkezi, 19. yüzyıldan itibaren ise Mısır'ın ticari ve denizcilik merkezi olma görevini üstlenmiştir. Otelde konaklama.

04.GÜN KAHİRE - İSTANBUL
Otelde kahvaltı ve otelden ayrılış. Havalimanına transfer. İstanbul'a hareket. İstanbul’a Hoşgeldiniz ! Hizmetlerimizin sonu, bir başka seyahatinizde buluşmak dileğiyle !!!

 OTELLER

İki/Üç kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda

3* OTELLER
Delta Kaoud veya Cairootel vb.

129 Euro.-

235 Euro.-

4* OTELLER
Swiss Inn, Maadiotel, vb.

165 Euro.-

310 Euro.-

5* DELUXE OTELLER
Kahire Hilton, Sheraton vb.

410 Euro.-

750 Euro.-FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER:  

 • Air Cairo havayolları özel seferleri ile İstanbul(Sabiha Gökçen) - Kahire - İstanbul arası uçuşlar.
 • 3 gece seçilen kategori otelde oda + kahvaltı konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri
 • Panoramik Kahire şehir tanıtım turu

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 

 • Yurt dışı çıkış fonu (15 YTL)
 • Yerel görevlilere verilecek olan bahşişler (20 € kişibaşı)
 • Vize ücreti (55 € kişibaşı)
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri (125 € kişibaşı)
 • Yurtdışı seyahat Sigortası (20 € kişibaşı)

ÇOCUK İNDİRİMLERİ :

 • 0 - 01.99 yaş arası (125 €)
 • 02 - 06 yaşa kadar % 50 indirim (sadece 1 çocuk)

EKSTRA TURLAR :

 • Tam gün : Giza Piramitleri + Ulusal Müze + Öğle Yemeği 50 €
 • Tam gün : Öğle Yemekli İskenderiye Turu 50 €
 • Gece : Oryantal şovlu yüzer restoranda akşam yemeği 40 €
 • Yarım Gün : Kahire Kalesi + Khan Khalily Pazarı + Öğle yemeği 40 €
 • 3 gece yerel restoranlarda akşam yemeği paketi 45 €
NOT: Tivoli Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
© Kahire Turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">