Kuzey Amerika

şeker bayramı
amerika turu


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

kuzey amerika ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kuzey Amerika :

http://www.tivoli.com.tr/ - şeker bayramı.


NEW YORK / ORLANDO / MIAMI
    
1. GÜN :  İSTANBUL / PARİS / NEW  YORK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Paris'e hareket ve varış. Burada yapacağımız bir aktarmadan sonra New York'a hareket ve varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otelimize yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2. GÜN : NEW YORK
Sabah New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
3. GÜN :  NEW YORK / ORLANDO
Sabah havalimanına transfer. Amerika'nın eğlence merkezi olan Orlando'ya hareket ve varış. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Florida Mall alışveriş turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
4. GÜN :  ORLANDO
Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sea World turuna katılabilirler. Bu turda dünyanın en güzel su parkında yunusların ve balinaların gösterilerini, ilginç showlarını seyredeceksiniz. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Epcot Center turuna katılabilirler. Bu turda ise yarının Dünyası olan büyük Geode'u (Top), Kodak'ın Imagination, Nestle'nin Land, GM in Test Track'i ve dünya ülkelerinin tipik evlerini ve standlarını görecek, buralardan bu ülkelerin otantik eşyalarını satın alabileceksiniz. Geceleme otelimizde.
5. GÜN :  ORLANDO
Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir. Geceleme otelimizde
6. GÜN : ORLANDO
Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Disneyland Magic Kingdom turuna katılabilirler. Bu turumuzda Walt Disney'in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve akşam yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
7. GÜN :  ORLANDO / MİAMİ
Sabah kahvaltısından sonra özel aracımızla ile Miami'ye hareket. Yol üzerinde arzu edildiği takdirde ekstra olarak Kennedy Uzay Üssü gezisi. Burası ABD'nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların  füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami'deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
8. GÜN :  MİAMİ
Sabah Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass alışveriş turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 
9. GÜN :  MİAMİ / PARİS
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Paris'e hareket. Geceleme uçakta.
10. GÜN :  PARİS / İSTANBUL
Sabah Paris'e varış. Buradaki kısa bir aktarmadan sonra İstanbul'a hareket ve varış. Turumuzun sonu.

© kuzey amerika 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">