Paris Turu

gezi
amerika


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

paris turu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

http://www.tivoli.com.tr/ - gezi.

RAMAZAN BAYRAMI
PARİS TURU

Türk Havayolları ile
3 Gece 4 Gün

02 Ekim           İSTANBUL - PARİS
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde siz değerli konuklarımızla 05.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1825 sefer sayılı uçuşu ile 07.50'te Paris'e uçuş. Yerel saat ile 10.25'te Paris Havalimanı'na varışın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

03 Ekim           PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night( 20 euro)ve dünyaca ünlü Lido Show. (120 Euro) Geceleme otelinizde.

04 Ekim           PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (85 Euro).Geceleme otelinizde.

05 Ekim           PARİS - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Transfer saatimizde Havalimanı'na hareket. Havalimanına varışımızı ardından Türk Havayollarının TK 1828 sefer sayılı uçuşu ile 17.35'te Atatürk Havalimanı'na uçuş. Yerel saat ile 22.00'de Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

3 - 12 Yaş
Çocuk

0 - 2 Yaş
Çocuk

4* Dlx. Splendid Etolie vb.
www.hsplendid.com

       

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
- Türk Havayolları ile İstanbul/Paris/İstanbul uçak bileti
- 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
- Alan/Otel/Alan transferleri
- Paris şehir turu ve Seine nehri tekne gezisi
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 
FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli (150 EURO)
-
Vize ücreti ve servis bedeli (110 EURO)
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
- Müze ve ören yerleri girişleri
- İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 EURO)

Tivoli Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

© paris turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">