Roma Turu

tatil
amerika turu


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...

roma turu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

http://www.tivoli.com.tr/ - tatil .

1. Gün: İSTANBUL / ROMA
Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde Acenta yetkilileri ile 16:30 buluşma. Türk Hava Yolları özel seferi ile 18:30 Roma’ya hareket. Yaklaşık 2 saat 45 dk. sürecek yolculuğumuzun ardından Roma'ya varış. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yerel müzik eşliğinde akşam yemeği ve Roma by night turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün: ROMA
Sabah kahvaltı sonrası panoramik şehir turuna çıkıyoruz.  Gezimize Roma şehrinin en ünlü kilisesi olan San Pietro ile başlıyoruz. Roma’nın kudret simgesi (dışarıdan) Collessum Amfi tiyatrosu görüyoruz. Mussolini’nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü İmparatorlar Caddesi ve eski roma şehrini görüyoruz. Venedik Meydanı gördükten sonra roma simgelerinden biri olan İspanyol merdivenleri ve aşk çeşmesini giderek turumuzu sonlandırıyoruz. Ardından alışveriş için serbest zaman. Geceleme Roma'daki otelimizde.

3. Gün: ROMA (Napoli-Pompei) (Floransa)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler ile Napoli-Pompei (75 €) Güney İtalya’nın başkenti olan güneyin tüm karakteristik özelliklerini barındıran tipik şehir Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Yada FLORANSA Gezisi(70€)  Floransa’ya varışta yapılacak şehir turunda, UffiziSarayı, Pante Vecehio  Duomo, Çan Kulesi, Vaftizhane,Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Transfer saatine kadar alış veriş ve kişisel ihtiyaçlarınız için serbest zaman En sonunda dünyanın en güzel manzarasının seyretmek üzere Michelangelo Meydanına gidiyoruz. Bol bol fotoğraf çekeceğiniz bu yer de tüm Floransa’yı görebilirsiniz. Otobüslerimizle Roma’ya dönüş. Geceleme Roma’daki otelimizde.

4. Gün: ROMA-İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız için Outlet Alışveriş Gezisi. Roma'ya 1 saat mesafesi bulunan İtalya’nın en büyük Outlet’inde ucuz alışveriş fırsatı. Transfer saatimizin gelmesiyle Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının Uçağı ile 20:35 İstanbul’ a dönüş ve turumuzun sonu.

© roma 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">