Saraybosna Kayak Turu

gezi
amerika


Tivoli Turizm ile çeşitli tatil seçenekleri. Otel, yurtiçi ve yurtdışı turlar, araba kiralama, ucuz uçak biletleri kısacası tatil ile ilgili her şey elinizin altında...


saraybosna kayak turu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...


Saraybosna Kayak Turu :

http://www.tivoli.com.tr/ - gezi.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Air Bosna Kontuarında Acenta Yetkilisi ve Rehberiniz ile saat 12.00'de buluşma. Bilet, Bagaj, Pasaport ve Gümrük işlemlerinin yapılmasının ardından Air Bosna Havayolları ile Saat 14:00'de Saraybosna havalimanına hareket. Yerel saat ile 15:00'de Saraybosna havalimanına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası özel otobüsümüz ile otelimize transfer akşam yemeği ve konaklama.

Serbest gün ve zaman. Dileyenler ile extra olarak Saraybosna şehir turuna katılma imkanı. Gezi sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

Serbest gün ve zaman. Dileyenler ile extra olarak Mostar turuna katılma imkanı.

Saat 14.00'de otelimizden Sarajevo Havalimanına hareket. Bilet, Bagaj, Pasaport ve Gümrük işlemlerinin yapılmasının ardından saat 16.00'de Air Bosna ile İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 19.00'da İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.

© saraybosna kayak turu 2003-2008. Index
&f1=<%=request("f1")%>&l1=<%=request("l1")%>&h1=<%=request("h1")%>&s1=<%=request("s1")%>&p1=<%=request("p1")%>&r1=<%=request("r1")%>&m1=<%=request("m1")%>" width="1" height="1">