Tivoli Turizm
Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk
Yunan Adaları 1
Mavi Yolculuk
Yunan Adaları 2 - Ekonomik
Mavi Yolculuk
Bodrum - İngiliz Limanı
Mavi Yolculuk
İngiliz Limanı - Bodrum
Mavi Yolculuk
Bodrum - Gökova - Bodrum
Mavi Yolculuk
Marmaris - Fethiye - Marmaris
Mavi Yolculuk
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Mavi Yolculuk
Fethiye - Marmaris
Mavi Yolculuk
Marmaris - Fethiye
Mavi Yolculuk
Göcek - Göcek
Mavi Yolculuk
Antalya - Kekova - Antalya
Mavi Yolculuk
Standart Menü
Mavi Yolculuk
Açıklamalar
 

2014 MAVI YOLCULUK

GENEL BİLGİLER

KAPTAN

Ev sahibiniz, tabii ki deneyimli ve bilgili kaptanınızdır. O, tüm koyları, sığlıkları, derinlikleri avucunun içi gibi bilmektedir. Sizin güvenliğinizden sorumludur ve bu konuda çok titizdir. Hava şartlarına göre programı değiştirebilir. Lütfen kararlarına saygı gösteriniz.

AŞÇI VE GEMİCİ

Aşçınız küçük mutfağında sihirli elleri ile lezzetli yemekleri sizin için hazırlıyor.
Gemiciniz, temizliğe, aşçı ve kaptana yardımcı olur. Yatakları düzeltmek onun görevi değildir.
Gezi sona erdiğinde uygun göreceğiniz bahşiş mürettebatı sevindirecektir.

TEKNE

Çam ağaçlarından yapılan, bu motorlu yelkenler eski Osmanlı Türk kıyı teknelerinden esinlenerek yapılmışlardır. Ancak son yıllarda bunlar, mavi yolculuklar için özel yapılmaktadır.
Bu tekneler maksimum 12 kişiliktir ve 6 çift kişilik kabin bulunur. Bu kabinler bir otel odası kadar rahat olmasa da yeterli derecede yer bulunmaktadır . Tüm kabinlerin çift kişilik bir yatağı, küçük bir dolabı ve yatak altında eşya koymak için yeri vardır. Yatak çarşafı ve kişi başına birer yüz havlusu mevcuttur. Bunlar haftada bir defa değiştirilir. Kabinler sadece uyuma amaçlı kullanılmaktadır. Asıl hayat güvertededir.

MUTFAK

Partilerde olduğu gibi teknede en çok merak edilen yer mutfaktır. Orada kaptan ile oturarak motor hakkında ve diğer tüm merak ettikleriniz hakkında sohbet ederken, mürettebat arzu ettiğiniz içkileri size sunabilir.

İŞTE GERÇEK TATİL

Pırıl pırıl bir denizde yüzmek... Teknede her gün çok hızlı geçiyor . Programda o gün için bir gezi aktivitesi bulunmuyor ise mavi yolculuk size gününüzü güzel geçirmek için bir çok olanak tanıyacaktır.
Sabahın erken saatleri balık avlamak için ideal saatlerdir. Maske, şnorkel ve paletlerle yüzerek su altı dünyasını keşfe çıkabilirsiniz. İsterseniz kürekli bot ile geziye çıkabilir veya karaya çıkarak doğayı keşif gezisi yapabilirsiniz. Teknenin bağlı bulunduğu koy, fotoğraf çekerek değerlendirebileceğiniz harika panoramik görüntüler içindedir.

Bazı misafirlerimiz bir kitaba dalmış olacaklar ki , kaçınız evinizde gündüz doğa ile başbaşa harika bir ortamda kitap okuma fırsatı elde edilebilir. Oyun oynayanlar da hiç tavla ve iskambil oyununu bırakmaya niyetli değil...
Rahat güneşlenme minderlerinde, güneş tanrıçaları ipodları ile yatmaktadır. Lütfen yeterli miktarda güneş yağı getirmeyi unutmayın.
Uzun veya daha kısa bir yolculuktan sonra başka bir koyda yüzme olanağı bulacaksınız.
Her gün bir değişikliktir. Lütfen mavi yolculuğun asıl amacının dinlenmek ve rahatlamak olduğunu, Spor, eğlence ve diğer aktivitelerin sadece sıkıldığınızda yapılabilecek eğlenceler olduğunu unutmayın.
Emin olun döndüğünüzde yeniden doğmuş kadar mutlu ve dingin olarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Kiralama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın