Tivoli Turizm
İtalya turları

Ana Sayfa > Yurtdışı Turları > İtalya Turları > İsviçre - İtalya Turu / Zürih - Lugano - Milano - Cenevre Turu

YAZ DÖNEMİ
İTALYA & İSVİÇRE

ZÜRİH (1) & CENEVRE (2) & LUGANO (1) & MİLANO (3)
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
Panoramik Torino Şehir Turu Dahil !
29 Ağustos 2013 Hareket
7 Gece

29 Ağustos           ISTANBUL – ZÜRİH
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 06.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1907 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.30’de Zürih’e hareket. Yerel saat ile 10.30’de varış ve ardından Zürih şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Eski Gar, Milli Müze, Zürih Katedrali, Saat Kulesi İle Strasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve yerleşme. Akşam serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek olan Zürih tekne turu ve Rapperswil turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonu otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

30 Ağustos           ZÜRİH – CENEVRE (Evian)
Sabah kahvaltısının ardından Cenevre’ye hareket. Varışımızın ardından Birleşmiş Milletlerin Avrupa Merkezi olan Cenevre panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

31 Ağustos           CENEVRE (Evian)
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan & Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler (80 Euro). 1923 yılında barış antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

01 Eylül                 CENEVRE – LUGANO (Como)
Sabah kahvaltısının ardından Lugano’ya hareket. İtalya’nın doğa harikası bölgelerinden olan Lugano Gölü panoramik olarak görüldükten sonra otele transfer. Geceleme otelimizde.

02 Eylül                  LUGANO (Como) – MİLANO
Sabah kahvaltısının ardından Como‘ya hareket. İtalya’nın doğa harikası bölgelerinden olan Como Gölü panoramik olarak görüldükten sonra Milano’ya hareket. Milano’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; opera binası La Scala,  Duomo Meydanı, Duomo Kilisesi ve La Galeria, Porta Romana bulunmaktadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

03 Eylül                  MİLANO
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Verona & Garda turu (65 Euro). Görülecek yerler arasında; Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Roma Arenası, Dante ve Erbe Meydanı ile Garda gölü bulunmaktadır. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelimizde.

04 Eylül                  MİLANO
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turuna katılabilirler (65 Euro). İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük balıkçı kasabasında Castello Brown, San Giorgio Kilisesi ve Feneri ile marinayı görme imkânı. Geceleme otelimizde.

05 Eylül                 MİLANO – TORİNO – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Torino havalimanına transfer. Transfer esnasında panoramik olarak yapılacak olan Torino şehir turunun ardından havalimanına transfer ve Türk Hava Yolları’nın TK 1310 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

03 – 12 Yaş
Çocuk

0 –2 Yaş
Çocuk

 3* Oteller

749 Euro

250 Euro

699 Euro

150 Euro

 3* & 4* Oteller

849 Euro

330 Euro

799 Euro

150 Euro

OTELLER
ZURIH                                  4* PARK INN ZURICH vb. / 3* SORREL HOTEL
CENEVRE/Evian                  3* ALIZE HOTEL vb.
LUGANO/Como                   4* DE LA PAIX HOTEL vb. /  3* IBIS HOTEL COMO
MILANO                               3* SAN SIRO HOTEL

***Cenevre’de, Fransa sınırları içerisinde bulunan Evian bölgesinde kalınmaktadır.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Misafirlerimiz bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

FİYATLARA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

  • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Zürih / Torino – İstanbul (IST) uçuşları,
  • Havaalanı vergileri,
  • 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklama,
  • Havaalanı otel havaalanı ve şehirlerarası transferler,
  • Zürih, Como, Lugano, Milano, Cenevre ve Torino’da panoramik şehir turları,
  • Türkçe rehberlik hizmetleri,
  • Yurtdışı seyahat sigortası.

FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:                                                 

  • Vize ücretleri ve servis bedeli (120 Euro),
  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli.                      

Seyahatname, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Rezervasyon ve bilgi edinmek için lütfen tıklayınız...

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Kiralama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın