Tivoli Turizm
Küba Küba Turu

Ana Sayfa > Yurtdışı Turları > Amerika Turları > Küba Turu

Küba
KURBAN BAYRAMI
KÜBA TURU

Havana (3) – Trinidad (2) – Varadero (3)
Iberia Havayolları ile
06 Kasım Hareket… 8 Gece

Küba Turu06 Kasım               İSTANBUL – MADRİD – HAVANA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.00`da buluşma ve Iberia Havayollarının IB 3763 sefer sayılı uçağı ile 06.55’te Madrid’e hareket. Yerel saat ile 10.10’da Madrid’e varış ve yapılacak aktarma ile Iberia Havayolların’a ait IB 6621 sefer sayılı uçak ile saat ile 17.00’da Havana’ya uçuş. Yerel saat ile 20.45’te Havana’ya varış, ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

07 Kasım               HAVANA
Sabah kahvaltısının ardından Havana şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında birçok bölgesi Unesco’nun koruması altında olan Barok tarzı binaları, eski Amerikan Arabaları ile ünlü sokakları, tarihi ve modern merkezleri ile şehrin ünlü ve tarihi mekânlarını görüyoruz. Atatürk Büstü, İspanyollar tarafından 16. ve 17.yüzyıllar arasında inşa edilen Handicraft Sarayı, Morro Kalesi, Katedral Meydanı, Capitol Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra kişisel gezi, keşif ve alışverişleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz canlı Latin Müzik yapılan sokak cafelerinde hoşça vakit geçirebilir veya kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo’da yürüyüş yapabilirler. Geceleme otelimizde.

08 Kasım               HAVANA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği öğle Pinar Del Rio ve Vinales turuna    (90 Euro) katılabilirler. Bu turda mağara içi doğal gölü bot ile geçerek tipik bir Küba restoranında öğle yemeği. Yemek sonrası tarihi Mural Tepesini dolaştıktan sonra gezilecek olan Puro Fabrikasında ünlü tüm dünyaya yayılmış Küba purolarının yerinde nasıl yapıldığını görüyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

09 Kasım               HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDAD    
Sabah kahvaltısının ardından Montemar Park ve İspanyol mimarisinin güzel örneklerinin görülebileceği Cienfuegos şehri üzerinden Trinidad’a hareket. Panoramik Cienfuegos şehir turu. Tur sırasında tarihi Tomas Terry Tiyatrosu, harika manzarası ile De Vale Sarayı ve Timsah Ciftliği görülecek yerler arasında. Tur sonrası Unesco Dünya mirası listesinde yer alan Trinidad’a hareket ve panoramik şehir turu. Ünlü Romantizm müzesi ve Cantero Sarayı göreceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

10 Kasım               TRINIDAD
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

11 Kasım               TRINIDAD – SANTA CLARA – VARADERO
Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak Santa Clara üzerinden Küba’nın diğer turistik şehri Varadero’ya hareket ediyoruz. Küba’nın yakın geçmişine damga vuran Che’nin adına adledilen ve onunla birlikte birçok yakın arkadaşının da mezarlarının bulunduğu, Villa Clara’yı ve Sancti Spiritus’u ziyaret ediyoruz. Daha sonra Varedero’ya hareket ederek her şey dâhil konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz.Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

12 Kasım               VARADERO
Sabah kahvaltımızın ardından beyaz kumlu plajları ile ünlü Varadero’da denizin ve güneşin keyfini çıkarmanız için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle ekstra öğle yemekli Cayo Blanco tekne turumuzu yapıyoruz (105 Euro). Turumuz esnasında yunuslarla yüzme ve mercan kayalıklarında snorkeling yapma imkânı buluyoruz .Öğle ve akşam yemeklerimizi otelde alıyoruz.

13 Kasım               VARADERO – HAVANA – MADRID  
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Havana’ya hareket ve havaalanına transfer. Alana varışımızı takiben, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Iberia Havayolları’na ait IB 6620 sefer sayılı uçuş ile saat 22.50’de Madrid’e uçuş. Geceleme uçakta.

14 Kasım               MADRID – İSTANBUL   
Yerel saat ile 14.00’da Madrid’e varış. Yapılacak olan aktarma sonrası Iberia Havayollarına ait IB 3762 sefer sayılı uçuş ile saat 18.10’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Havana / Melia Hotel vb.
www.solmelia.com

Trinidad / Trinidad Del Mar vb.
www.iberostar.com

Varadero / Melia Varadero Hotel vb.
www.solmelia.com

İki/Üç kişilik
odada kişi başı

Tek kişilik
 Oda farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

1.945 Euro
(4.473 TL)

750 Euro
(1725 TL)

1.695 Euro
(3.898 TL)

250 Euro
(575 TL)

 • Belirtilen TL tutarları rezervasyon gününde geçerli Euro kuruna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Katedral HavanaFİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • İstanbul – Madrid – Havana / Havana – Madrid – İstanbul Iberia Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Tüm alan – otel – alan ve Havana – Trinidad / Trinidad – Varadero / Varadero – Havana arası özel otobüsler ile transfer,
 • Havana 3 yarım pansiyon, Trinidad 2 gece yarim pansiyon, Varadero 3 gece her şey dahil olmak üzere toplam 8 gece konaklama,
 • Havana, Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara ve Varadero panoramik şehir tanıtım turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Yurtdışı seyahat sigortası.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Küba vizesi, (60 Euro)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,
 • Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

Seyahatname, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Rezervasyon ve bilgi edinmek için lütfen tıklayınız...


DİĞER AMERİKA TURLARIMIZ


KÜBA KÜLTÜR TURU 1
KÜBA KÜLTÜR TURU 2

Bookmark and Share

Küba

Küba

Küba

Küba

Küba

Küba

Küba

Küba

Küba

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Kiralama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın