Tivoli Turizm                                                         Seyahatname

KURBAN BAYRAMI

MADRİD (2) & BARCELONA (3)
Corendon Havayolları Özel Seferi ile
13 Ekim 2013 Hareket
5 Gece

Madrid Barcelona

Ana Sayfa > Yurtdışı Turları > Avrupa Turları > Madrid - Barcelona Turu

13 Ekim                 İSTANBUL – MADRİD
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 12.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Corendon Havayolları özel seferi ile saat 15.05’de Madrid’e hareket. Yerel saat ile 18.25’de Madrid’e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

14 Ekim                 MADRİD
Sabah kahvaltısının ardından Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana,  Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (50 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

15 Ekim                 MADRİD – BARCELONA
Sabah kahvaltısının ardından Barcelona’ya hareket. Yaklaşık 8 saatlik yolculuk sonrası Barcelona’ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadırTuru sonrası otelinize transfer, odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

16 Ekim                 BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) veya ekstra La Rocca Village Outlet alışveriş turuna (15 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

17 Ekim                 BARCELONA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlene Andorra turuna   (55 Euro) katılabilirler. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa'nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkanı. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (40 Euro-ulaşım dahil değildir). Geceleme otelinizde.

18 Ekim                 BARCELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna (65 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli Sıradağları’nın eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Corendon Havayolları özel seferi ile saat 23.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 04.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

3 – 12 Yaş
Çocuk

0 – 2 Yaş
Çocuk

 

3* Holiday Inn Alcorcon vb. / Madrid
3* Holiday Inn  Molins de Rei vb. / Barcelona

849 Euro

200 Euro

799 Euro

150 Euro

 

3* Holiday Inn Alcorcon vb. / Madrid
4* Hesperia Sant Just vb. / Barcelona

899 Euro

250 Euro

849 Euro

150 Euro

 

4* Praga Hotel vb. / Madrid
4* Hesperia Sant Just vb. / Barcelona

949 Euro

300 Euro

899 Euro

150 Euro

*Erken rezervasyon yaptıran misafirlerimize %5 indirim veya Peşin fiyatına 12 Taksit imkanı

*** İspanya’da Barcelona ve Katalonya’nın çeşitli bölgelerinde oteller gecelik yaklaşık 1 Euro tutarında turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlara dahil olmayıp talep edilmesi durumunda direkt olarak otele ödenmesi gerekmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Corendon Havayollarının Boeing 737 tipi uçağı ile İstanbul - Madrid / Barcelona - İstanbul uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Seçilen kategori otellerde toplam 5 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Barcelona ve Madrid panoramik şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sağlık sigortası.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı (15 TL),
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • Müze ve ören yerleri girişleri.

Seyahatname,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Rezervasyon ve bilgi edinmek için lütfen tıklayınız...

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Arama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın